ROK ZAŁOŻENIA 1999

ROK ZAŁOŻENIA 1999

ROK ZAŁOŻENIA 1999

O FIRMIE

ALU-VERTIX funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku, nieustannie dbając o wyjątkowy wygląd wnętrz swoich klientów. Firma oferuje osłony wewnętrzne i zewnętrzne budynków, takie jak: żaluzje, rolety, verticale, moskitiery, markizy, maty rolowane, bramy garażowe oraz okna i drzwi.

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego dbamy o jak najszybszą realizację powierzonych nam zleceń.

FACHOWA POMOC

Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie realizacji zamówienia – od wyboru najlepszego rozwiązania, przez sugestie związane z kolorystyką materiałów, aż po profesjonalny montaż.

ATRAKCYJNE CENY

Posiadamy ofertę, która łączy w sobie nie tylko wysoką jakość proponowanych produktów, ale również ich atrakcyjne ceny i korzystne sposoby rozliczenia.

Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu mamy świadomość zróżnicowanych i wciąż zmieniających się potrzeb klientów. Właśnie dlatego wszystkie nasze działania cechuje indywidualne podejście do każdego z nich, bazujące na prawidłowej wzajemnej komunikacji, umożliwiającej pozyskanie wyczerpujących informacji o oczekiwaniach i stworzenie unikatowej oferty. Wyjątkowe podejście do klienta oraz szeroki wachlarz produktów spójnych z bieżącymi trendami, pozwalają nam na dostarczanie produktów szytych na miarę, które odmienią również Twój dom.

NASZA MISJA

Wiemy jak wiele zadań pojawia się na codziennej liście obowiązków współczesnego człowieka. Wiemy również jak miło jest po wyczerpującym dniu wrócić do domu – ulubionego miejsca, będącego estetycznym wyrazem potrzeb i marzeń jego mieszkańców. Dlatego każdego dnia z przyjemnością pomagamy naszym klientom sprawnie osiągnąć w ich wnętrzach upragniony efekt, dzięki rozwiązaniom, które nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale również praktyczne. Nieustannie kierujemy się szeroko rozumianym komfortem naszego klienta – zarówno podczas prac nad zamówieniem, jak i po zrealizowaniu zlecenia. Dbamy o jego komfort związany z poczuciem bezpieczeństwa jakie zyskuje, dzięki współpracy z profesjonalistami oraz poczuciem spokoju, dzięki świadomości użytkowania najwyższej jakości wyrobów.

 

Nasze produkty to komfort, który się opłaca.

Po odebraniu nowego mieszkania potrzebowałem porady, jakie roletki zamontować na moje okna. Do firmy ALU-VERTIX trafiłem przez znajomego, który powiedział mi że tam mogę liczyć na fachową poradę i pomoc. Tak rzeczywiście się stało. Otrzymałem katalog gdzie mogłem sobie wybrać interesujący mnie materiał. Panowie podczas wizyty doradzili co będzie najlepsze. Szybki pomiar, szybka realizacja i montaż. Zdecydowanie polecam!

Solidna firma, bardzo miła fachowa obsługa. Zlecenie realizacji bramy garażowej zostało wykonane w terminie co wyróżnia tą firme na tle konkurencji. Partner godny polecenia!

Realizowaliśmy z firmą ALU-VERTIX rolety zewnętrzne w siedzibie naszej firmy. Usługa została wykonana prawidłowo. Wszystko działa bez zarzutów. Przymierzamy się do montażu verticali i będziemy obstawać przy firmie ALU-VERTIX, ponieważ jako firma są rzetelni, uczciwi i terminowi a w dzisiejszych czasach to rzadkość!

wyznacz trasę dojazdu

KONTAKT

Wiadomość wysłana

  • Toruń, ul. Lelewela 33, Centrum Bumar

          stoisko nr 24